Geriba 2 Quartos, 2 Piscinas, Sauna, 8 Min Da Praia
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Σπα & Ευεξία Δωμάτιο με ατμόλουτρο | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Geriba 2 Quartos, 2 Piscinas, Sauna, 8 Min Da Praia Búzios προσφέρει στους επισκέπτες μια χαλαρωτική εμπειρία παρέχοντας πρόσβαση στο χαμάμ και στη σάουνα.
Αυτή η βίλα έχει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Η βίλα Geriba 2 Quartos, 2 Piscinas, Sauna, 8 Min Da Praia διαθέτει παροχές μαγειρέματος, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, τραπεζαρία για την άνεση των επισκεπτών. Επίσης, το κατάλυμα προσφέρει ψυγείο, φούρνο και γυάλινα σκεύη, που επιτρέπει στους επισκέπτες να ετοιμάζουν τα γεύματα τους. Μια από τις επιλογές για φαγητό είναι Caetano Restaurante που σερβίρει πιάτα αργεντίνικης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση 650 μέτρων. Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος βρίσκεται 5 χλμ. μακριά, ενώ ο σταθμός λεωφορείων Trevo da Barbuda απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Σάουνα
- Δωμάτιο με ατμόλουτρο
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η βίλα Geriba 2 Quartos, 2 Piscinas, Sauna, 8 Min Da Praia;
Οι πελάτες της η βίλα Geriba 2 Quartos, 2 Piscinas, Sauna, 8 Min Da Praia μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος από η βίλα Geriba 2 Quartos, 2 Piscinas, Sauna, 8 Min Da Praia;
Η βίλα Geriba 2 Quartos, 2 Piscinas, Sauna, 8 Min Da Praia απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η βίλα Geriba 2 Quartos, 2 Piscinas, Sauna, 8 Min Da Praia;
Οι πελάτες της η βίλα Geriba 2 Quartos, 2 Piscinas, Sauna, 8 Min Da Praia είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.